ARABESQUE SIBIU ANGAJEAZA KEY ACCOUNT

0RON

 (Negociabil)

Descriere

Tip anunț : Vânzare
Stare : Utilizat
Locație : Șoseaua Alba Iulia, NR.112 ,Sibiu, România

Responsabilitati:

Studii superioare,cunostinte in domeniul comercializarii si al utilizarii materialelor de constructii,

                           Persoana comunicativa cu abilitati de analiza si organizare.

                            Permis categoria

ATRIBUTII:Administrarea si dezvoltarea portofoliului de client pe zona alocata(constructori ,revanzatori,clienti finali ,etc.)

Prospectarea pietei si promovarea produselor companiei (materilae de constructii si finisaje)

Negocierea conditiilor de livrare,modalitatilor de plata,termenelor de livrare respectand procedurile firmei.

Analizarea cerintelor clientilor si acordarea consultantei privind caracteristicile produselor si conditiilor de vanzare.

Menționati insutit.ro cand sunați vânzătorul pentru a primi oferta corectă

Locație

Șoseaua Alba Iulia, NR.112 ,Sibiu, România
Măsuri de siguranță pentru tranzacție
  1. Alegeți o locație sigură pentru întâlnirea cu vânzătorul
  2. Nu achitați produsele în avans
  3. Feriți-vă de ofertele suspecte

Anunțuri promovate

Adăugate recent

Top